הבלוג שהתחיל את הכל

ברוכים הבאים לבלוג האופטימית!

כאן תמצאו שפע של מידע פיננסי שיעזור לכם להתנהל יותר טוב עם הכסף שלכם ולהגיע לעצמאות כלכלית. מוזמנים להסתכל בארכיון כל הפוסטים כאן או לבחור קטגוריה מהרשימה!

מה מעניין אותך לקרוא?

התכנים באתר

פוסטים אחרונים באתר

איזה כיף שבאת! מקווה שנהנית מהתכנים בבלוג!

34. מאפס למאה – איך להגיע לעצמאות כלכלית עם מעט הון עצמי

לאילנה ובן זוגה רן התחלה צנועה בחיים. אין להם הרבה חסכונות או תזרים פנוי גבוה במיוחד אך יש להם המון מוטיבציה ורצון להצליח ולהגיע לעצמאות כלכלית. בפרק הזה עשינו תכנון פיננסי אישי לזוג עם אש בעיניים והרבה רעב להתקדם ובאמצעות כמה צעדים לא שגרתיים הצלחנו למצוא את הדרך שלהם לעצמאות כלכלית.

להמשך קריאה

33. איך לנתח ולהשקיע בסטארט אפ

בשנים האחרונות השקעות בחברות סטארט אפ במימון המונים הפכו להיות מאוד פופולאריות אך כיצד יכול אדם מהיישוב בכלל להתחיל לנתח השקעה כזו? בדיוק בשביל זה הזמנתי את עדי אזולאי, מנהלת קרן הון סיכון של קקטוס קפיטל באוניברסיטת בן גוריון לדבר על הנושאים הללו ועל איך ומה קריטי לבדוק בהשקעות מסוג זה.

להמשך קריאה

32. יש לי כסף להשקעה – איך להתחיל להשקיע?

השאלה הכי נפוצה שאני מקבלת היא איפה כדאי לי להשקיע סכום כזה או אחר שיש. התשובה כל כך מורכבת בעיני שיצרתי קורס שלם להתמודד ולענות על השאלה הזו. הרבה משוכנעים שיש איזה השקעה אחת מושלמת שכולם יודעים עליה ואם רק ימצאו אותה הכל יהיה בסדר. אך האמת שאין השקעה מושלמת, יש השקעה שמתאימה לנו ובפרק הסברתי איך לאתר השקעה כזו.

להמשך קריאה

31. כסף מהשמש- איך להרוויח מאנרגיה סולארית על הגג שלך

יעל כהן פארן הינה חברת כנסת לשעבר ופעילה חברתית בהווה שמקדמת ללא לאות נושאים סביבתיים בכלל ואנרגיה סולארית בפרט. במסגרת זו היא הקימה את הפורום הישראלי לאנרגיה שמסייע לאנשים פרטיים לעשות סדר בכל הנושא של אנרגיה ירוקה ואיך להפוך זאת להשקעה מניבה.

להמשך קריאה

29. קריפטו ביטקוין בלוקצ'יין וקללות אחרות 😊

קרן ולדמן חנן היא מייסדת קהילת נשים מדברות קריפטו והיא בכלל מנהלת פרויקטים במקצועה ועולם הקריפטו הוא תחביב עבורה שהיא מנסה להנגיש כמה שיותר לעולם. ניצלתי את ההזדמנות בפרק להיכנס לעומק של עולם הקריפטו ולהבין איך משקיעים בו.

להמשך קריאה

תתחילו להשקיע בעצמכם!

הבלוג הינו חלק מחממת הבלוגים של יונית צוק

גלילה למעלה דילוג לתוכן