השלמת הכנסה – 73 דרכים לייצר הכנסה נוספת

השלמת הכנסה

הפוסט הזה נועד לכל מי שיש לו יותר מדי חודש בסוף הכסף. למי שנמצא בתהליך של התייעלות כלכלית ורוצה השלמת הכנסה כדי לסיים את ההלוואות מהר יותר. למען האמת, לכל אחד שפשוט רוצה השלמת הכנסה וקצת יותר כסף בכיס בסוף החודש. שזה בעצם כולנו. המדריך הזה נועד למי שמחפש השלמת הכנסה מהירה וזריזה. הדרכים כאן יכולות להביא לכם כסף מהיר ועבודה מהירה. לא מדובר כאן על הכנסה פסיבית, אלא על הכנסה אקטיבית לחלוטין. מכיוון שלרוב נדרש זמן כדי ליצור הכנסה פסיבית, יש לפעמים צורך בהכנסה אקטיבית כדי לשפר את הכאן ועכשיו.

אתחיל ואומר, הדרך הכי מהירה ואפקטיבית להשיג יותר כסף היא פשוט להפסיק להוציא כסף על מה שלא צריכים. אם תדעו איך לחסוך כסף, יישאר לכם יותר כסף בכיס. עם זאת, יש גבול לכמה ניתן להתייעל ולחסוך, אך אין גבול לכמה כסף ניתן להרוויח. לכן, בהנחה שמיציתם את התהליך המהיר של חיסכון כסף ואתם עדיין מחפשים השלמת הכנסה כדי להגיע לעצמאות כלכלית, זה המדריך בשבילכם!

השלמת הכנסה בעבודה שלכם

הדרך הכי פשוטה להשלמת הכנסה היא לנסות להשיג יותר עבור העבודה הקיימת שלכם. אמנם העבודה שלכם לא תעשה אתכם עשירים, זה אתם כבר יודעים. אבל, עדיין אם תשתמשו בהכנסה הנוספת בחוכמה, תוכלו בסוף גם להתעשר ולהגיע לעצמאות כלכלית.

 1. קידום בעבודה – נסו להתקדם בעבודה שלכם לתפקיד טוב יותר שמשלם יותר.
 2. מעבר לתפקיד אחר – לפעמים יש תפקידים בחברה או בארגון ששווים יותר כסף ותוכלו להחליף לתפקיד אחר ולהרוויח בו יותר.
 3. מעבר לחברה אחרת – הרבה פעמים במקום עבודה אחר יהיו מוכנים לשלם לכם יותר עבור הידע והניסיון שלכם. מה שאולי במקום העבודה הקיים כבר לוקחים כמובן מאליו. שווה לרחרח ולבדוק איך תוכלו להרוויח יותר במקום אחר. כמובן דאגו להתמקח שבעבודה החדשה תקבלו יותר ממה שאתם מקבלים היום.
 4. התמקחות על העלאה – הכינו רשימה של ההישגים שלכם, ההצלחות וכל מה שתרמתם למקום העבודה שלכם ולכו איתו להנהלה לבקש העלאה. מקסימום, תקבלו.
 5. הרחבת האחריות בתפקיד תמורת תוספת שכר – לחברות יותר משתלם לתת לכם יותר אחריות במקום להעסיק עובד נוסף. אם אתם יכולים למצוא מקום להרחיב את התפקיד הנוכחי שלכם בקשו לעשות זאת תמורת תוספת שכר.
 6. שעות נוספות – אם אתם עובדים שעתי או גלובלי ללא שעות נוספות, בקשו לעשות שעות נוספות.
 7. בדקו החזרי מס– בדקו שבמקרה מס הכנסה לא חייב לכם כסף. ניתן לקרוא יותר כאן, אבל לרוב השכירים בארץ מגיע החזר מס והם אפילו לא יודעים את זה. תוכלו לבדוק אם מגיע לכם כסף חינם דרך האתר הזה.
 8. לעשות את העבודה שלכם בצד – אם יש לכם ידע וניסיון בתפקיד שלכם, תוכלו לנסות להשתמש בידע שלכם גם בתור עצמאים. יש לוודא כמובן שזה בסדר מצד המעסיק והחוזה שלכם שתעשו זאת בשעות הפנאי. אך בעבודות רבות זה לא מפריע ותוכלו לנצל את הכישורים שלכם עוד יותר.
הכנסה נוספת
הגדילו את המשכורת הקיימת להגדלת ההכנסה

השלמת הכנסה על ידי עבודה נוספת

בהנחה ומיציתם את כל הדרכים להשלמת הכנסה בעבודה הקיימת שלכם, אפשר למצוא עבודה אחרת. אם מדובר בתקופה זמנית או הכנסה קבועה נוספת שאתם צריכים. תוכלו למצוא לא מעט דרכים להשלמת הכנסה בעבודה נוספת.

 1. ניקיון בתים – עבודה פיזית קשה אך יכולה גם להיות מתגמלת. לכל חולי הניקיון למיניהם גם יכול להיות אחלה דרך להרוויח כסף מהאובססיה שלא יהיה אבק.
 2. ניקיון חדרי מדרגות – ניתן ללכת לחפש בניינים ולקבל סכום חודשי קבוע תמורת שטיפת חדרי המדרגות לכמה שעות בשבוע.
 3. דוג ווקר – אם יש לכם כלב וגם ככה אתם מוציאים אותו, או שסתם אתם אוהבים לצאת להליכות בשכונה ורוצים להרוויח מזה כסף. תלו פלייארים בשכונה או חפשו קבוצת פייסבוק של השכונה שלכם ותציעו להוציא לאנשים את הכלבים לטיול. יש אנשים שמרוויחים לא מעט כסף בדרך הזאת.
 4. חלוקת עיתונים ופלאיירים – גם בעידן הדיגיטלי של היום, עדיין יש כמות עצומה של פלייארים ואנשים שעושים מנוי לעיתון. אמנם אותי אישית מטריף כמות הזבל שיש לי בתיבת הדואר כל פעם, אבל אתם יכולים לעשות מזה כסף וגם קצת כושר על הדרך.
 5. משגיחים בבחינות בגרות – בתקופת הבגרויות תוכלו להרוויח לא מעט על ידי זה שתשבו כמה שעות ותסתכלו על תיכוניסטים לחוצים להוציא ציון סביר.
 6. משגיחים בבחינות באוניברסיטה ומכללות – אם זה לא תקופת הבגרויות, זאת יכולה להיות תקופת המבחנים. אז תוכלו לבהות כמה שעות בסטודנטים שבטוחים שהתואר שלהם זה הדרך אל העושר.
 7. סוקרים בלמ"ס – הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מחפשת תמיד עובדים שייפגשו עם הציבור ויערכו סקרים. העבודה לרוב בשעות גמישות וכוללת אינטראקציה עם אנשים. למשרות פנויות הסתכלו כאן.
 8. עבודת תמלול – יש לכם שמיעה טובה? יכולת הקלדה מהירה? תוכלו להקשיב להרצאות, סרטים ולתמלל את הנאמר בזמנכם הפנוי.
 9. תרגום – אם למדתם שפה נוספת ברמה גבוהה תוכלו לתרגם מסמכים. יש ביקוש רב באוניברסיטאות לתרגום מאמרים, כותבי תוכן מחפשים גם מתרגמים ואפשר גם להיכנס ולמצוא עבודות תרגום באתרים כמו זה.
 10. דיבוב ומשימות קוליות – אם אנשים אוהבים לשמוע את הקול שלכם, אתם יודעים לעשות חיקויים או שבורכתם בקול רדיופוני במיוחד, תוכלו לדבב. חפשו באתרים כמו זה משימות מעניינות לדיבוב.
 11. לימודי עברית / שפה אחרת – יש הרבה עולים חדשים בארץ שירצו ללמוד עברית טוב יותר. אתם יכולים להיפגש איתם לשיחות בעברית, לתקן את השפה שלהם ולעזור להם להתאקלם יותר טוב בארץ. ניתן לעשות זאת באופן פרטי, להקים קבוצת לימוד או להצטרף לחברה שעושה זאת. כמובן שאם אתם יודעים שפה אחרת יהיו לכם יותר אפשרויות כאן.
 12. הדרכות ושיעורים פרטיים – העולם הזה פשוט בלתי נדלה. יש לכם ידע ספיציפי שאתם מוצאים את עצמכם מסבירים עליו הרבה לאנשים? מצוין! בצעו הדרכות ושיעורים פרטיים בנושא. זה יכול להיות בכל תחום. החל מללמד מבוגרים את רזי האינטרנט עד להכנת הניוקי הביתי המושלם. פשוט בחרו מה שאתם טובים בו והתחילו להעביר שיעורים.
 13. שירותי מזכירות – כל מה שאתם צריכים זה מחשב ואינטרנט וקצת זמן פנוי ותוכלו לבצע שירותי מזכירות וירטואלים. אתרים כמו זה יספקו לכם עבודה בשפע ותוכלו להכניס כסף מהבית בשעות גמישות.
 14. בניית מצגות – כן יש אנשים שיודעים מה הם רוצים להעביר אבל אין להם כוח לבנות מצגת. מה אכפת לכם להשקיע קצת בעיצוב, הנפשה ותכנון מצגת כך שתעביר את המסר ולהרוויח מכך כסף?
 15. חפשו באתרי דרושים – הכי פשוט למצוא עבודה נוספת זה לחפש. אם לא כל כך משנה לכם במה תעסקו, העיקר שתוכלו ליצור השלמת הכנסה ומהר, זה יכול להיות פתרון טוב. חפשו השלמת הכנסה / הכנסה נוספת / עבודה מהבית ותתפלאו לגלות כמה משרות יש במגוון תחומים ללא צורך בניסיון או ידע מיוחד.
השלמת הכנסה
מצאו עבודה זמנית נוספת להכנסה נוספת

השלמת הכנסה מתחביבים

הכי כיף להרוויח כסף ממה שאתם אוהבים לעשות והייתם עושים גם בחינם. ניתן לייצר השלמת הכנסה גם מהתחביבים שלכם ואפילו די בקלות. הכל תלוי מה אתם אוהבים לעשות.

 1. למכור מאכלים מהבית – אישית אני מאוד אוהבת להכין אוכל ולכל מי שאוהב את התחום יש מגוון רב של הכנסות שניתן לייצר. החל ממכירת ג'חנון, חומוס או מאכלים מוכנים עד לארוחות שלמות. האתר הזה יכול לעזור לכם למכור את המוצרים שלכם ולבחון כדאיות.
 2. לארח אורחים מהעולם – דבר נוסף למי שאוהב לבשל ולארח. אנשים רבים שמטיילים מחפשים חוויה קולינרית אותנטית עם מקומיים. אם גם ככה אתם מכינים ארוחה למשפחה, מה אכפת לכם להוסיף כמה תיירים מעניינים ולהרוויח כסף על הדרך? האתר הזה מתמחה באירוח ביתי.
 3. כתיבת תכנים – אם אתם כמוני אוהבים לכתוב, תוכלו להרוויח מכך לא מעט. אתרים רבים מחפשים כותבי תוכן, מגזינים אינטרנטיים ועוד שישלמו לכם עבור תוכן איכותי. אם יש לכם תחום שאתם מכירים ומתמחים בו תוכלו להציע שירותי תוכן ספיציפים לנושא זה.
 4. חוויה / סיור לתיירים – אחד הדברים שאני אוהבת בחו"ל זה סיורי אוכל. במקומות עם אוכל מעניין למדתי ששווה בתחילת הטיול לעשות סיור אוכל להכיר את הקולינריה המקומית ואז שאר הטיול הרבה יותר טעים. אפשר לעשות סיורים לתיירים בכל תחום שרק תרצו. להכיר פינות נסתרות, סיורי גרפיטי, סיורים בשוק, היכרות עם התרבות הישראלית או כל דבר שרק תרצו. תוכלו לפרסם את החוויה שלכם לתיירים כאן.
 5. הדרכה / הרצאה – יש לכם נושא מיוחד שאתם רוצים להעביר בו הרצאה? יודעת לאפר מעולה ויש לך טיפים לאיפור יומיומי? מכין בירה בבית ורוצה ללמד אחרים לעשות זאת? מומחית בצילום בסמארטפון ורוצה להדריך את הנושא? לא משנה מה, אם יש לכם ידע מיוחד אפשר דרך אתרים כמו זה להקים אירוע בשעות שנוחות לכם ולהעביר את ההדרכה שלכם.
 6. סידור ארונות – יש אנשים שממש אוהבים לקפל, לסדר ולראות את הכל מאורגן. אישית אני לא מהם אבל מי שכן, יכול לעשות לא מעט כסף מסידור ארונות ואיזורים בבית. אנשים הולכים לאיבוד עם עומס הדברים שלהם וישמחו לשלם תמורת עזרה.
 7. טיפוח ביתי – יש לא מעט נשים (וגם גברים האמת) שמשלמות כמויות של כסף לטיפוח במקום מסודר. אם אתם יודעים לעשות פן, לשים לק מושלם, לעשות תספורת בסיסית או לאפר מעולה תוכלו לעשות מכך עסק ביתי קטן בזמנים שנוחים לכם. הלקוחות ייהנו מיחס אישי ואתם מעוד קצת כסף פנוי.
 8. תפירה – נהיה קשה יותר ויותר למצוא בעלי מקצוע לתיקונים קטנים. לכל מי שיש קצת ידע בתפירה בסיסית או איזה מכונת תפירה בבית אפשר לעשות אחלה הכנסה. לעשות מכפלת, לתקן קרעים או להצר ולהתאים בגדים. לקראת פורים גם יש ביקוש רב לתחפושות ועבודות תפירה קטנות.
 9. עבודות עיצוב גרפי- למדתם פעם קצת פוטושופ? יש לכם עין יצירתית? נסו קצת עבודות של עיצוב גרפי, שיפור ויזואלי של תמונות, יצירת לוגו וכל דבר אחר שהלקוחות ירצו.
 10. עריכת וידאו – אם הייתם אוהבים לערוך סרטים בצעירותכם, להכין סרטונים וקליפים אתם יכולים לעשות מזה אחלה כסף. יש ביקוש לעריכת סרטונים במיוחד של אירועים ושל אנשים פרטיים.
 11. צילום – יש כל כך הרבה אירועים כיום, ואם לא צילמו אותם זה פשוט לא נחשב שהם קרו. אם השקעתם במצלמה טובה בשביל עצמכם, תוכלו להגיע ולצלם אירועים, הרצאות וכדומה. יש אנשי מקצוע שישלמו על צילום או וידאו להרצאות שלהם כך שאם יש לכם את הציוד המתאים תוכלו להרוויח לא מעט.
 12. חידוש רהיטים – אם יש לכם ראש יצירתי והרבה אהבה לסביבה, תוכלו לעזור לאנשים לחדש את הרהיטים הישנים שלהם. ספות ישנות, שולחנות וכסאות ישנים יכולים להפוך לאופנתיים עם צבע או ריפוד מתאים. למי שאוהב ועם ראש יצירתי זה יכול להיות הכנסה מעניינת שגם תשמור על הסביבה ותחסוך כסף.
 13. תיקון מחשבים / תמיכה טכנית – אם כל הזמן פונים אליכם לעזרה עם המחשב, תוכלו להפוך זאת להכנסה צדדית נחמדה. קחו תוכנת השתלטות מרחוק ותעזרו לאנשים לסדר הבעיות מחשב שיש להם.
 14. תכנון חופשות – הכנתם את החופשה המושלמת ולחברים שלכם נמאס כבר לשמוע עליה? להרבה אנשים אין את הזמן לתכנן את החופשה שלהם, אם יש לכם התמחות באתרים מסויימים בעולם ואתם אוהבים לחפור באינטרנט, תכנון חופשות יכול להיות כיוון מעניין.
 15. עריכת תמונות – ידע בפוטושופ יכול לעזור מאוד בשיפוץ קליל ועריכת תמונות. אנשים שרוצים איזה תמונת פרופיל יפה רק שיש קצת יותר מדי אור מאחורה, או להעלים קמטים או כל דבר אחר לא מחמיא. תוכלו לקבל עבודות כאלו מהצד ולשדרג לאנשים את התמונות.
 16. תיקונים ושיפוצים קטנים בבית – יום אחד קמתי והיה קצר בכל הבית. מסתבר שהארנבת שלי אכלה את הכבל של המקרר וזה הרס אותו ועשה קצר בכל הבית (סיפור אמיתי, נשבעת). המחשבה הראשונה שלי הייתה שאיזה באסה שצריך לקנות מקרר חדש עכשיו. בן הזוג שלי לא נלחץ, ותוך שתי דקות סידר את זה. אם אתם כמוהו, וברור לכם איך לתקן תקלות קטנות בבית, לתלות מדפים, לסדר תריסים, להתקין גופי תאורה או סתם לקדוח כמה חורים בקיר. יש ביקוש רב לנושא, במיוחד מצד בורים בנושא כמוני :).
 17. שיפוץ קורות חיים – אישית באים אלי הרבה אנשים ומבקשים חוות דעת על הקורות חיים שלהם. אנשים פשוט לא יודעים לכתוב קורות חיים כמו שצריך. אם גייסתם פעם לתפקיד, אתם יודעים כתיבה שיווקית או עובדים במשאבי אנוש תוכלו לעזור לאנשים לכתוב קורות חיים שיגדילו את הסיכוי שלהם להשיג עבודה טובה.

רוצים את שני הפרקים הראשונים לקורס מהכנסה אקטיבית לפסיבית מתנה?? לחצו כאן!

הכנסה פסיבית

 

השלמת הכנסה דרך האינטרנט

האינטרנט מספק לנו כיום מגוון עצום של אפשרויות הכנסה ואפשרויות להקמת עסק ביתי קטן. כל מה שצריך זה מחשב וחיבור טוב לאינטרנט ומשם אלוהים גדול.

 1. ייעוץ דרך הסקייפ – יש לכם תחום שאתם טובים ומומחים בו ורוצים לתרום מהידע שלכם? מצויין. הקימו עסק קטן של ייעוץ דרך סקייפ או כל תוכנת שיחת וידאו אחרת. תוכלו לקבוע את השעות שלכם, לחסוך עלויות וזמן נסיעה לפגישות ולהגיע ללקוחות ברחבי הארץ והעולם.
 2. כתיבת ביקורות אונליין – יש לכם דעות מוצקות? אוהבים לשתף אחרים בחוויה שלכם? יש אתרים כמו האתר הזה אשר ישלמו לכם עבור כתיבת ביקורת למוצרים, אתרים, סדרות וכמעט כל דבר אחר.
 3. מכירת שירותים באינטרנט -כמעט כל אחד בעל יכולות למכור את שירותיו באינטרנט. באתרים כמו זה וזה תוכלו למכור מגוון רחב של שירותים. החל מכתיבת קוד, עד לעשיית לייק לעמוד פייסבוק או כתיבת ביקורת אוהדת.
 4. בדיקת אתרים – יש לכם נטייה לשים לב לפרטים הקטנים? שונאים שיש באגים ותקלות והייתם רוצים אוזן קשבת? אתרים ישלמו לכם על שימוש באתר/אפליקציה ומציאת חלקים שלא עובדים, באגים ותקלות ולדווח עליהם. לא נדרש ידע טכני, אלא בעיקר תשומת לב. תוכלו למצוא כאן רשימה של אתרי בדיקות.
 5. מילוי סקרים – למי שאוהב למלא סקרים ולהביע דעה ובכך להשפיע תוכלו למלא סקרים באינטרנט די בקלות. הירשמו לכמה אתרים כמו זה, זה וזה ותוכלו להתחיל לקבל כסף על מילוי סקרים.
 6. לנהל עמודי פייסבוק / טוויטר / אינסטגרם – אם אתם גם ככה מכורים למדיה חברתית, נסו להיכנס לתחום הזה ופשוט את עמוד הפייסבוק והטוויטר לחברה כלשהי תמורת תשלום חודשי.
 7. בניית אתרים – האמת היא שהקמת אתר היא לא עניין מסובך. ניתן למצוא לא מעט תבניות מוכנות ולהקים אתרים פשוטים לאנשי מקצוע שכל מה שהם רוצים זה קצת נוכחות דיגיטלית. מי שהקים לעצמו אתר או אוהב את עולם בניית האתרים יכול להרוויח לא מעט מהנשוא.
 8. קידום אתרים – אני יכולה להעיד ממקור אישי שקידום אתרים טוב הינו מצרך נדרש. מה שווה לכתוב כל כך הרבה אם אף אחד לא קורא את זה בסוף? ניתן ללמוד את הנושא באופן מקצועי ולעזור לבלוגרים ולבעלי אתרים להגדיל את החשיפה שהם מקבלים ממנועי החיפוש.
 9. בדיקת תקינות אפליקציות – דרך האפליקציה הזאת תוכלו לבדוק שאפליקציות אחרות עובדות כמו שצריך. תצטרכו לראות סרטונים ולבצע כמה פעולות פשוטות ולדווח על תקינות התפעול.
השלמת הכנסה
האינטרנט הוא מקור עצום להכנסות נוספות

השלמת הכנסה על ידי עבודה עם ילדים

ילדים זה שמחה, אך הם יכולים להיות גם הכנסה. אם אתם אוהבים לעבוד עם ילדים יש לכם המון אפשרויות להשלמת הכנסה ויצירת הכנסה נוספת על ידי עבודה עם ילדים.

 1. בייביסיטר – הורים לא רוצים להשאיר את האוצר הקטן שלהם לבד ואתם יכולים לסייע להם ולהרוויח מכך. הורים תמיד מחפשים בייביסיטר אמין וזמין לילדיהם ואתם יכולים למלא את החלל הזה.
 2. שיעורים פרטיים – הרבה ילדים מתקשים במקצועות מאוד בסיסיים וההורים לא תמיד פנויים או מצליחים ללמד אותם. ניתן בקלות לתת שיעורים פרטיים ולעזור לילדים להצליח.
 3. להוציא ילדים מהגן – אם יש לכם זמן אחר הצהריים או שאתם הורים בעצמכם שמוציאים את הילדים בשעות קבועות ויכולים להוציא ילד נוסף. לפעמים הורים עובדים שעות מאוחרות ומאוד מתאים להם שיהיה מישהו שיוציא את הילדים מהמסגרת ויטפל בהם עד שהם חוזרים הביתה.
 4. חוגים לילדים – ניתן לעשות חוגים לילדים במגוון תחומים. החל מספורט וריצה עד חוג להתנהלות כלכלית ויזמות צעירה. אם יש לכם תחום שאתם בעלי תשוקה לגביו, למדו את הדור הצעיר את התחום.
 5. צהרון בגן ילדים – אפשר להעביר חוגים בגני ילדים במגוון נושאים. חיות מחמד, בלונים, ציור או כל דבר אחר שאתם חושבים. ילדים מתלהבים מכל דבר שהוא קצת שונה ואפשר להרוויח לא מעט אם מעבירים חוג קבוע בגן.
 6. עבודה בקייטנות – בחודשי הקיץ והחגים ישנם לא מעט קייטנות וסידורים לילדים. ניתן לעבוד בקייטנה או אם אתם נשארים בבית לטפל בילדכם להקים קייטנה קטנה משלכם.
הכנסה נוספת
ילדים זה שמחה והכנסה נוספת

השלמת הכנסה ממה שכבר יש לכם

לעיתים תוכלו להרוויח כסף ממה שכבר יש אצלכם בבית. הזבל של אדם אחד יכול להיות אוצר לאדם אחר. תוכלו לייצר הכנסה נוספת מהדברים שכבר נמצאים ברשותכם.

 1. השכרת חדר ב-Airbnb – כתבתי על איך אפשר להרוויח עם Airbnb כאן. בגדול, אם אתם מתכננים לצאת לחופשה ארוכה או שיש לכם חדר שלא בשימוש כרגע תוכלו להשכיר אותו תמורת רווח ולהכיר אנשים מעניינים על הדרך.
 2. השכרת סלון / גינה – אם אין לכם חדר להשכיר אבל יש לכם גינה? האתר הזה מאפשר לאנשים לעשות קמפינג בגינה שלכם תמורת סכום סמלי.
 3. השכרת חניה – אם אין לכם חדר או גינה אבל כן יש לכם חניה במיקום עם ביקוש, תוכלו להשכיר אותה דרך האתר הזה או זה.
 4. מכירת חפצים ישנים – עשו סדר בבית (מומלץ הספר סוד הקסם היפני שממש יעשה לכם חשק לזה). מכרו את כל הדברים שאינם בשימוש בין אם זה באיביי, בפייסבוק מרקטפלייס או אתר יד 2. תוכלו גם לבקש מאנשים לתת לכם דברים ישנים ולמכור אותם עבורם דרך הרשת.
 5. גראג' סייל – לצערי בארץ הדבר אינו כל כך נפוץ אך ניתן לעשות סדר ופשוט לעשות יום מרוכז של מכירות של החפצים שאינם בשימוש. עשו זאת בבית או בפארק מרכזי ופשוט תנו לחפצים הישנים שלכם בית חדש.
 6. נתינת טרמפים – אם אתם נוסעים באופן קבוע למקום העבודה, תוכלו למצוא טרמפיסטים שמחפשים את הנתיב הזה בדיוק, לחסוך להם זמן ולהשלים הכנסה. ניתן להשתמש ב-Waze Carpool או רשת פיקאפ כדי למצוא אנשים שמוכנים לשלם עבור טרמפ.
 7. השכרת הרכב – אם כבר לתת טרמפים, מה רע בלהשכיר את הרכב בשעות בו הוא לא בשימוש? ניתן להשכיר את הרכב שלכם בשירות כמו זה של Car2go ולהרוויח גם כשהרכב בחנייה.
 8. מכירת שיער – יש לכם שיער ארוך וכבר נמאס לכם לטפח אותו? תוכלו למכור את השיער שלכם ולקבל תמורתו כסף. מספרות, מכוני פיאות וכדומה יוכלו לקנות ממך את השיער במידה וזה מתאים.
 9. תרומת זרע – למין הגברי יש אפשרות למכור את זרעו ולהרוויח כסף ממשהו שתכלס, הם כנראה היו עושים ממילא. בדקו בבנק הזרע הקרוב לביתכם.
 10. אספו פחיות למחזור – אם אתם שותים הרבה שתייה ממותקת (באמת שלא כדאי, לא בריא ולא חסכוני) תוכלו לאסוף פחיות ובקבוקים למחזור. נכון לא תתעשרו מזה, אבל אפשר לתת את זה לילדים לעשות ולחסוך דמי כיס עבורם וללמד אותם שיעור על כסף ואיכות הסביבה על הדרך.
 11. מכירת בגדים ישנים – ישנם חנויות בגדים יד שנייה אשר נותנות כסף תמורת בגדים שאינם בשימוש. ניתן למצוא חנויות יד שנייה כמו זאת או האתר הזה אשר מתעסק במכירת בגדים יד שנייה.
הכנסה נוספת
הדברים שכבר יש לכם, יכולים להכניס לכם כסף

רוצים את שני הפרקים הראשונים לקורס מהכנסה אקטיבית לפסיבית מתנה?? לחצו כאן!

הכנסה פסיבית

 

השלמת הכנסה על ידי עבודות שונות

יש עוד לא מעט דרכים לייצר הכנסה נוספת שלא כל כך נכנסו לי לקטגוריות אחרות. תמצאו כל מיני דרכים נוספות להשלמת הכנסה כאן.

 1. האוסיטר – אנשים שטסים לחו"ל צריכים שישמרו להם על הבית. להשקות את העציצים, לאסוף את הדואר ולטפל בחיות המחמד שנשארו בדד. תוכלו לשמור על בתים ולטפל בהם תמורת תשלום, פעמים רבות זה יכלול גם מגורים בדירה מה שיקנה לכם מגורים בזול.
 2. חוגים למבוגרים – אנו המבוגרים צריכים גם חוגים להשתתף בהם. תוכלו להקים קבוצת ריצה או קבוצת כושר, מפגשי מאסטרמיינד לעסקים או כל תחום אחר שהייתם רוצים לעזור לאחרים להשתפר בו.
 3. גיהוץ – אם אתם אוהבים לגהץ דברים אתם בטח יודעים שהרבה אחרים שונאים את המשימה הזאת. תוכלו לקבל משימות גיהוץ ולהרוויח על כך הכנסה נוספת.
 4. השתתפו במחקרים מדעיים – אם אתם מוכנים לתרום את גופכם למדע, תוכלו להשתתף במחקרים כמו אלו שכאן תמורת תשלום.
 5. צפר של בירד – למי שגר באיזור תל אביב בטח כבר יצא לראות את התופעה של קורקינטים חשמליים ברחובות. עם זאת, חברת בירד מאפשרת לאנשים לקחת את הקורקינטים הללו בלילה ולהטעין אותם תמורת תשלום (אשר עולה משמעותית על עלות החשמל). אם תרצו רק תורידו את האפליקציה ותתחילו לחפש איפה הקורקינט הקרוב לביתכם.
 6. הימורים על המשקל שלכם האתר הזה מאפשר לכם להמר על כמה תצליחו להוריד במשקל,  אם תצליחו כפי שחשבתם תרוויחו כסף. אם לא, תיאלצו לשלם. לא רק שזה גאוני ומשתמש בכלים של כלכלה התנהגותית לגרום לכם להוריד במשקל, אלא שזה נמצא אפקטיבי ביותר וגם יעזור לכם להכניס קצת כסף.
 7. מימון המונים – באמת שהיו דברים מעולם ואנשים שהיו בחובות או בבעיות כלכליות הצליחו לצאת מהם תמורת מימון המונים. אנשים היום תורמים ומממנים דברים הרבה יותר הזויים, אז למה לא לנסות?

 

אז הנה לכם 73 דרכים ליצירת השלמת הכנסה ולהרוויח הכנסה נוספת. אין תירוצים יותר, כולכם יכולים להרוויח יותר כסף אם תקדישו לכך את המשאבים הדרושים.

 

את קורס ההשקעה הראשונה שלי כבר הכרתם?

קורס ההשקעה הראשונה שלי ילמד אתכם מה לעשות עם כל תוספות ההכנסה האלו שהרווחתם. כי לעבוד עוד בשביל הכסף זה נחמד, אבל אם נגרום לכסף שלנו לעבוד בשבילנו נרוויח חזרה את המשאב היקר לנו ביותר, הזמן שלנו. הקורס מספק את כל הידע הבסיסי הנחוץ להשקעות, היכרות והבנה של מכשירי ההשקעה השונים וכל מה שצריך כדי להתחיל להשקיע. הקורס אף עוזר לך לבנות תכנית השקעות אישית כדי להגיע להישגים כלכליים ולגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך!

פרטים על קורס ההשקעה הראשונה לי כאן.

25% הנחה לגולשי האתר בעזרת קוד קופון website

ההשקעה הראשונה שלי

29 מחשבות על “השלמת הכנסה – 73 דרכים לייצר הכנסה נוספת”

 1. פינגבאק: 5 בחירות כלכליות שכדאי לכם לבחור בהן - האופטימית

  1. תודה, אבל לא נשמע לי הגיוני שצריך רישיון מורה דרך כדי להעביר סיור בשוק אוכל או סיור צילום תמונות וכדומה דרך אפליקציות ואתרים. יש כל כך הרבה אנשים שעושים זאת כיום ואני ממש בספק שכולם הוציאו רישיון מורה דרך. אבל אני באמת לא מכירה את התחום ושווה לבדוק זאת.

 2. פינגבאק: איך להתנהל נכון כלכלית בזמן הקורונה - האופטימית

 3. פינגבאק: איך לשמור על מיינדסט של שפע כלכלי בתקופת משבר - האופטימית

 4. פינגבאק: הכנסה פסיבית - כל מה שאתם באמת צריכים לדעת - האופטימית

 5. היי האופטימית (: תושה על שיתוף הרעיונות!!! זה עוזר. האם יש לך המלצה לכתובת האתר לפרסום הסיורים לתיירים? נראה שאולי התכוונת לשחם קישור אבל הוא לא קיים.
  תודה !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top

רוצה להשקיע בשיטת שגר ושכח?

רוצה שהכסף שלך יתחיל לעבוד בשבילך במינימום מאמץ מצידך אבל מקסימום רווח?

רצית תמיד להשקיע בשוק ההון אבל לא ידעת בדיוק מה לעשות ומה לקנות ולא היה לך עם מי להתייעץ?

זאת בדיוק הסדנא עבורך! מזמינה אותך להצטרף אליי לסדנא שבה נבנה ביחד ונמצא את התיק השקעות המותאם במיוחד עבורך. 

דילוג לתוכן