הנחה כבר ביקשתם?

האמת שזה אחד הדברים הכי פשוטים שיכולים להיות ואנשים פשוט משום מה מתביישים לעשות את זה.

זה כל כך פשוט זה כל כך קל וכל כך חסכוני, פשוט לשאול אם יש הנחה, מקסימום תצליחו =)

זה כנראה לא יעבוד ברשתות הגדולות או בסופר אבל בהרבה חנויות, דוכנים, שווקים, קורסים וכדומה זה יכול לעבוד מצויין. להגיע לקופה בהחלטה שזה משהו שאתם צריכים ורוצים לרכוש, לחכות שהקופאי יגיד כמה יוצא החשבון הסופי ולעשות פרצוף קצת מופתע. מה באמת? זה קצת מעבר לתקציב שלי אפשר לקבל הנחה?

באמת אין מה להתבייש ואין מה לפחד יש פה רק מה להרוויח. גם ככה אין סיכוי ממש שתראו את המוכרים האלו שוב יותר מדי וגם ככה הם ילדים גדולים ויכולים להחליט בעצמם אם לתת הנחה או לא. במקרה הכי גרוע תקבלו הרצאה שכמה המוצר הזה טוב ושווה את הכסף במקרה הטוב תשלמו פחות ממה שהתכוונתם. הרבה פעמים גם תגלו פתאום מבצעים שלא ידעתם או אולי יבקשו מכם לעשות חבר מועדון שישתלם או סתם יספרו שמחר יש מבצע שיוזיל את המחירים. מוכרים תפקידם הוא כמו שמם, למכור, ולכן אם תגיעו לקופה ותגרמו להם לחשוב שיש סיכוי שלא תקנו הם יתאמצו קצת יותר כדי שתקנו. אם התכוונתם לרכוש בכל מקרה והמחיר בסדר בעיניכם אז לקבל הנחה זה חיסכון טהור בכסף כי ממילא הייתם מוציאים את הסכום הזה אבל עכשיו קצת פחות.

טיפים לבקשת הנחה:

  • לא להגיד המוצר יקר או שזה מחיר מוגזם, זה יגרום למוכרים סתם להתחיל לחפור לכם ולהגיד שהמוצר הוא מיוחד / עבודת יד / עשוי מחומרים יקרים / לי זה עולה יותר / מיוצר בסין. פשוט תגידו שזה לא בתקציב שללכם או שזה יותר ממה שתכננתם להוציא ותגידו מספר נמוך יותר. כמו מה, 380? תכננתי להוציא רק 300 על נעליים (סיפור אמיתי בסוף קניתי ב-320)
  • תמיד טוב לתת סיבה ללמה אתם מבקשים את ההנחה, בדרך כלל כשנותנים סיבה (גם אם היא לא בהכרח רלוונטית) יש יותר סיכוי לקבל את מה שמבקשים. אני סטודנט / חייל / חד הורי / במינוס גדול / התאהבתי במוצר ואני לא יכולה להרשות את זה לעצמי. לא משנה מה פשוט תזרקו איזה סיבה שיכולים לתת הנחה בשבילה
  • תכינו מזומן מראש, בדרך כלל יותר קל לתת הנחה כשמשלמים במזומן במקום באשראי
  • כשקונים בכמות גם מאוד קל לקבל הנחה, כל פעם שקונים מעל למוצר אחד יש יותר סיכוי לקבל הנחה

אז תזכרו, תמיד לבקש הנחה וזה יחסוך לכם רבות בעלויות השוטפות.

 

ותספרו לי בתגובות איך הלך =)

1 מחשבה על “הנחה כבר ביקשתם?”

  1. פינגבאק: דייט מיוחד - תכנון אסטרטגיה כלכלית ועתיד פיננסי זוגי | האופטימית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top

שמעת על כך שאפשר בעזרת מדדים להשקיע בקלות ולעשות "שגר ושכח"?

רצית לפתוח תיק השקעות אבל לא ידעת בדיוק מה לעשות ומה לקנות ולא היה לך עם מי להתייעץ?

זאת בדיוק הסדנא עבורך! מזמינה אותך להצטרף אליי לסדנא שבה נבנה ביחד ונמצא את התיק השקעות המותאם במיוחד עבורך. 

דילוג לתוכן