האופטימית TV

הבינג' שעושה לך כסף

מה זה האופטימית TV? זהו הנטפליקס הפיננסי החדש! שפע של הדרכות פרקטיות ואיכותיות לשדרוג הכסף שלך שהיו עד כה שמורות לבוגרי הקורסים בלבד נפתחות עכשיו במיוחד בשבילך בעלות מגוחכת!

במקום אחד מרכזי ניתן לקבל את כל המדריכים, הכלים, ההדרכות וההרצאות שלא היו חשופים לקהל הרחב עד כה ולעשות בינג' פיננסי שישדרג לך את הכסף! 

למה חובה להירשם לאופטימית TV?

כסף מאפשר לנו לקנות את הדבר החשוב ביותר, החופש להחליט מה לעשות עם הזמן שלנו. כשהכסף שלנו עובד ומרוויח עבורנו יש לנו הרבה יותר חופש לבחור את החיים שבאמת מתאימים לנו. ככל שנשקיע יותר בלהבין איך עובד הכסף שלנו, נוכל אנחנו לעבוד פחות.

מה תקבלו באופטימית TV?

הדרכות לייב אקסלוסיביות

הדרכות חודשיות לפי הבקשות שלכם על התכנים בלעדיות לנרשמי האופטימית TV. תקבלו גישה ישירה לאופטימית ותוכלו לשאול שאלות בלייב!

גישה בלעדית לכלל התכנים

במקום לקנות ולשלם על הדרכה אחת בכל זמן נתון, אפשר לקבל במחיר מגוחך גישה לכל התכנים הפיננסיים של האופטימית ולצפות בהם בזמנך הפנוי!

כמות תכנים שהולכת וגדלה

לא רק שניתנת גישה לכל התכנים, אלא בתשלום אחד כל התכנים שגם יעלו בהמשך יהיו לרשותך! מדי חודש ספריית התכנים מתעדכנת ונוספות עוד הדרכות וידע! 

אקסלים וכלי עבודה

הצטרפות לספריית הנטפליקס הפיננסית של האופטימית כוללת גם גישה לכלים האישיים שהיא משתמשת בהם והדרכות על איך ניתן להשתמש בהן כראוי! 

מדריכים פרקטיים

זה נכון שוידאו זו פלטפורמה מעולה, אך בנוסף תינתן גם גישה למדריכים כתובים, שתאפשר לך לקרוא ולענות על השאלות ודפי העבודה ולהפיק את המקסימום עבורך!

ראיונות עומק עם מומחים

הרשמה תאפשר לך גישה לא רק לתכנים של האופטימית אלא למגוון הדרכות של אנשי מקצוע מומחים בתחומם שיקדמו אפילו יותר את הרמה הפיננסית שלך!

תזכורות לצפייה

המטרה היא לעזור לך לשדרג את מצבך הכלכלי ולא לבזבז סתם כסף. לכן יש תזכורות לצפייה בתכנים שיוכלו לעניין אותך (ניתן להסרה). 

השפעה על תכנים נוספים

כחלק מקהילת האופטימית ניתנת לך האפשרות לבקש תכנים ספיציפיים, הדרכות ואורחים ולהשפיע על מה יהפוך להיות חלק מהספרייה שלנו. 

להלן חלק קטן ממה שצפוי לכם:

מה הדרך הטובה ביותר להשקיע במניות דיבידנד? איזה פרמטרים צריכים לבדוק כדי לקבל תזרים קבוע ממניות בשוק ההון? הדרכה שתיתן לך את המידע שחייבים לפני שמתחילים להשקיע במניות דיבידנד

להשקיע זה קריטי ולשלם מיסים זה החוק. אבל מה אנחנו יכולים לעשות מבחינה חוקית כדי לשלם את המינימום הנדרש בחוק? איזה הטבות מיסוי מגיעות לנו וכיצד ניתן להשתמש בהן? כל המידע מרוכז בהדרכה אחת

לצאת לפנסיה בגיל 31 זה הישג לא קטן אך מה השלבים שנקטתי כדי להגיע אליו? איך מגיעים למצב שבו לא חייבים לעבוד אם לא רוצים? 7 השלבים שיביאו אתכם לעצמאות כלכלית

יובל שוורצמן, הצליח לעזוב את עבודתו ולהקדיש חייו לתיאטרון בזכות השקעות נדל"ן חכמות ורווחיות בישראל. בהדרכה תלמדו על הטעויות של מתחילים וטיפים יקרי ערך להשקיע בנדל"ן בחו"ל. 

עדי ורוני מחברת Family Exit מלווים משקיעים לרכישת נכסים בחו"ל ומסבירים בדיוק איך לעשות זאת ואיזה בדיקות ושאלות חייבים לשאול כדי להשקיע בנדל"ן בחו"ל.

קרנות ריט הינן דרך מעולה להשקיע בנדל"ן דרך שוק ההון ולהרוויח שכירות אך הן מחייבות התייחסות שונה ממניות רגילות. בהדרכה פרקטית זו נעבור על איך כדאי לבחור ולנתח קרנות ריט.

אחת הדרכים הכי קלות להתקדם כלכלית היא להשתמש במינוף או במילים אחרות לקחת הלוואה ולהשקיע. אך יש כמה כללי ברזל שעלינו לציית להם לפני שניקח הלוואה לצורך השקעה כדי לוודא שנצליח ולא ניפול כלכלית

מדריך שעונה על השאלה האלמותית, איך לדעת איפה להשקיע את הכסף שלנו? במדריך הזה כל מה שתצטרכו כדי לבצע את ההשקעה המתאימה לכם ביותר עם הכסף הפנוי שיש לכם.

אורה אריאל - האופטימית

נעים מאוד!

אני אורה אריאל בעלת שם העט, האופטימית ואני מומחית להשקעות והכנסות פסיביות. לאחר שנים של חוסר ידע פיננסי והתנהלות כלכלית גרועה, החלטתי ללמוד את עולם הכסף ולקנות חזרה את החופש שלי. חקרתי לעומק את עולם הכסף, עשיתי עשרות קורסים ורכשתי ידע בכל דרך שיכולתי. את הידע שצברתי לאורך הדרך חלקתי עם הציבור באופן חופשי דרך אתר האופטימית.

בגיל 31 זכיתי להגשים את מטרתי לצאת לעצמאות כלכלית והגעתי למצב בו ההכנסות הפסיביות שלי אפשרו לי להפסיק לעבוד ולבחור בכל יום מחדש מה לעשות עם זמני.

כיום, אני עובדת מתוך רצון ותחושת שליחות עמוקה לשפר את המצב הפיננסי של אזרחי ישראל. העברתי קורסים למאות אנשים ואני ממשיכה לחלוק ידע דרך אתר האופטימית וערוץ היוטיוב.

רוב האנשים עובדים כל הזמן עבור הכסף שלהם, אך לא דואגים לגרום לכסף שלהם לעבוד בשבילהם. את זה בדיוק אני רוצה לשנות.

הכנסה פסיבית

קצת מידע על

האופטימית

כתבות והדרכות
0
עוקבים
0
לקוחות מרוצים
0 +

האופטימית TV - הבינג' הפיננסי שלך!

  • גישה אקסלוסיבית לעשרות הדרכות מדריכים וכלים במחיר של הדרכה בודדת!
  • גישה אוטומטית לכל התכנים שיתווספו בתקופת המינוי
  • אקסלים מדריכים וכלי עבודה שישדרגו לכם את הכסף
  • תזכורות צפייה ועדכונים על תכנים חדשים
  • השפעה ובחירת תכנים עתידיים שיתווספו!
  • תשלום חודשי ללא התחייבות! ניתן לבטל בכל עת
משתלם!

הדרכת וידאו בודדת

97 ש"ח

לרשימת הדרכות הוידאו הניתנות לרכישה לחצו כאן

גישה לכל ההדרכות!

649 ש"ח לשנה!

כל התכנים וכל ההדרכות זמינים למשך שנה בעלות של מיוחדת!

5/5

מדריך השקעות בודד

97 ש"ח

לרשימת המדריכים והכלים הניתנים לרכישה לחצו כאן

מה אומרים על האופטימית?

שאלות נפוצות על האופטימית TV

המינוי אינו מתחדש באופן אוטומטי. אם רכשת לתקופה מסויימת, בסיום התקופה תיחסם הגישה שלך לתכנים. 

 

במידה ויצאו תכנים חדשים שיעניינו אותך ניתן לחדש את המנוי באופן יזום על ידך. 

מעולה! אם יש לך היכרות עם חלק מהנושאים זה בהחלט אחלה.

אך יש כמות גדולה ומגוונת כל כך של נושאים שתמיד אפשר ללמוד משהו חדש וכל הזמן עולים תכנים חדשים ונוספים כך ששווה להצטרף. 

כלכלה התנהגותית מראה, שתשלום גם אם תשלום סמלי גורם לנו לפעול ולצרוך את מה שקנינו הרבה יותר מתכנים חינם. 

כמה פעמים הורדת מדריך או ראית הרצאה ביוטיוב שעניינה אותך ואמרת לעצמך שזה ממש מעניין אך לא באמת הקדשת זמן לצרוך את התוכן? התשלום הסמלי הזה יגרום לכך שהתוכן הפרקטי שעמלתי עליו באמת יצפו בו ובתקווה גם יישמו את התכנים שבו.

אם נגמר המנוי שרכשת (ואני מקווה שניצלת את ההזדמנות וצרכת את כל התכנים הרלוונטיים עבורך) ויש תוכן חדש, לא תהיה לך גישה אליו.

כדי לקבל גישה לתוכן החדש, יהיה עליך לחדש את המינוי ובכך לקבל גישה לתוכן שרצית ולכל התכנים החדשים שנוספו בזמן שהמנוי שלך בוטל.

Scroll to Top
דילוג לתוכן