איך להפוך את הבינה מלאכותית ליועצת השקעות הפרטית שלך

האופטימית מזמינה אותך לגלות איך בינה מלאכותית יכולה לחולל מהפכה בתיק ההשקעות שלך.

הדרכה מושקעת במיוחד שתנחה אותך בתהליך שיקצר לך תהליכים בבחירת השקעות בשוק ההון ותקפיץ את היכולת ניתוח והידע שלך במינימום מאמץ. רתמו לטובתכם 


תוכנית הכשרה שתיקח אתכם מאפס ידע בתחום למצב שבו יש לכם כלים בדוקים ומוכחים לבנות ולטייב תיק השקעות שמספק לכם מקור הכנסה נוסף ושידרוש מכם מינימום זמן ומאמץ, כשהבינה המלאכותית עושה עבורך את כל העבודה.

אורה אריאל האופטימית

הצטרפו עכשיו לעתיד בעולם ההשקעות

נעים מאוד שמי אורה אריאל, מייסדת אתר ההשקעות 'האופטימית', ובשנים האחרונות לימדתי עשרות אלפי ישראלים איך לצאת לנהל את הכסף שלהם, להשקיע ולהיות חופשיים ליצור לעצמם את החיים שהם רוצים.

עם הזמן הבנתי שיש בעיה שחוזרת על עצמה אצל רוב האנשים שרוצים להשקיע בשוק ההון:
רוב האנשים עושים קורס להשקעות, רוצים לפתוח תיק ולהשקיע אבל לא יודעים איך לבנות את תיק ההשקעות, לא שואלים את השאלות הנכונות ולא יודעים איך ואיפה למצוא את התשובות שיובילו אותם להשקעות טובות יותר.
כי אם נודה באמת, לרובנו אין זמן בשפע להשקיע בחקר של כל המידע הקיים על כל המניות בשוק. חלקכם אולי רואים שמעתם על אנשים שכבר התחילו להשתמש ביכולות המדהימות של AI ולהרוויח כסף, ואתם מרגישים מחוץ למעגל.
לחלקכם יש אולי תחושה של פיספוס, אולי עדיין לא מצאתם את הזמן ללמוד או להתנסות בכלים החדשים והכי קל להמשיך לעשות את מה שיודעים.

אבל בהדרכה הזו אני יכולה להבטיח לך בקלות שניתן לך את הכלים להשקיע בקלות ללא מאמץ בשוק ההון ולקצר משמעותית תהליכי השקעה כך שהם ירדו ממחקר של שעות לדקות בודדות. כל הכוח והידע של בינה מלאכותית נמצא בקצות האצבעות שלך

מתי ואיפה הסדנא

הדרכת מוקלטת לצפייה בזמן ובקצב שלכם |

3 שעות של הדרכה, כלים וידע של איך להפוך את הבינה מלאכותית לעוזר האישי שלכם בשוק ההון.

מה יש בסדנא

לומדים | מה AI יכול לעשות עבורנו

מה אפשר לבקש מבינה מלאכותית לעשות עבורנו? איך אפשר לנצל את הכוח שלה לטובתנו בלי ליפול? איך לבצע מחקר בלי שהמערכת תמציא לנו נתונים.

חוקרים | מקבלים רעיונות לחקירת המשך

מקבלים כלים ושיטות שאפשר להתחיל לחקור ושפע של רעיונות לפעולות נוספות שניתן לבקש ולקבל תוצאות מותאמות אישית לצרכים שלנו ולסגנון ההשקעה שלנו.

מיישמים | באמצעות מדריך ופקודות מוכנות

מקבלים מדריך מסודר עם פקודות שרק צריך להזין ולהכניס את הפרטים של הניירות ערך שמעניינים אתכם ויעשו לכם את החיים הכי קלים שאפשר. רק לעשות העתק הדבק ולקבל את המידע שתרצו.

אודות המרצה - אורה אריאל האופטימית

אורה אריאל, בעלת אתר ההשקעות "האופטימית" והפודקאסט הנשי פיננסי המוביל בישראל - "משקיע תקרא לאחותך" ומייסדת קהילת "משקיעים בדרך לעצמאות כלכלית". אורה כבר לימדה אלפי אנשים כיצד לנהל את כספם ולהשקיע אותו.

אורה היא מרצה מבוקשת בעולמות הפיננסים וההשקעות ומורה לשוק ההון. לאחר שנים של ניסיון ועשרות הכשרות בארץ ובעולם כולל מבחני ייעוץ השקעות של הרשות לניירות ערך, אורה החליטה להעביר את הידע הלאה ולתת ידע פיננסי לכמה שיותר אנשים.

בעברה, אורה עבדה מעל לעשור בהייטק וצברה ידע טכנולוגי רב שהיום משתמשת בכלים ובהבנה הטכנולוגית לשילוב בין עולמות שוק ההון והבינה מלאכותית כדי ליצור שילוב בין העולמות שחוסך מאמץ, זמן והרבה כאב ראש.

שיתופים של בוגרי קורס שוק ההון

הצצה לשיחות עם בוגרי קורס שוק ההון

מבינה מלאכותית להשקעה אמיתי

להשקיע בכיף בלי להתאמץ
997
497 מחיר השקה מיוחד!
  • מעל 3 שעות של הדרכה על הכלים החדישים ביותר
  • מצגת השיעור לשימוש חופשי
  • רעיונות נוספים וכיוונים למחקר ובדיקות באמצעות AI
  • חוברת עם פרומפטים מוכנים לכתיבה רק להעתיק!
  • גישה לכל החיים כולל עדכונים כשיהיו
  • הטבות מעולות לפתיחת תיק השקעות בתנאים מועדפים
מומלץ

שאלות נפוצות

ממש לא! המערכות הללו פשוטות ותקבלו מדריך פקודות שרק צריך להזין עם שמות הניירות ערך הרלוונטיים ולהנות מהתוצאות.

חוסר ידע קודם הוא דווקא יתרון , הרבה יותר קל ללמד מישהו שבא עם "דף חלק" וראש פתוח ללמוד ולעשות מה שנדרש כדי לדבוק באסטרטגיה, מאשר מישהו שכבר למד שיטות עבודה שונות במקום אחר.

כמובן שידע בסיסי בשוק ההון רצוי ולהגיע עם אפס ידע בשוק ההון להדרכה הזו לא מומלץ כי זו אינה הדרכה שמלמדת מה זה שוק ההון אלא איך להשתמש בבינה מלאכותית להשקיע בשוק ההון. עם זאת,  ההדרכה כוללת שיטות וכלים להפוך את הבינה המלאכותית למורה הפרטית שלכם. כך שגם אם משהו לא מובן יש לכם את כל הכלים להבין וללמוד לבד. 

כמובן שאם רוצים להעמיק וללמוד באופן מסודר את השיטות והכלים המדוברים בקורס מומלץ בחום לעשות את קורס הצעד הראשון למיליון שייקח אתכם מ-0 ל-100 בשוק ההון. 

למי שלא רוצה לשכלל את הכלים והיכולות שלו בעולם ההשקעות ומעדיף להישאר מאחור בזמן שמהפכת הבינה המלאכותית כבר מגיעה אלינו. 

אם אתה כבר משקיע בשוק ההון, החלקים המורכבים יותר של הקורס יכולו לסייע לך ותוכל ללמוד כלים חדשים ודרכים לשכלל את ההשקעות שלך. בקלות מאוד אפשר להקל ולקצר את התהליכי השקעה הקיימים שלך, לחסוך לך זמן ולעשות לך כסף.

ראיונות בתקשורת

Scroll to Top
דילוג לתוכן